De bronzen erepenning van Gooise Meren

© Foto Gooise Meren/Bob Awick

Burgemeester ter Heegde van de gemeente Gooise Meren verraste het koor aan het begin van het feestelijke jubileumconcert op 28 oktober in de Grote Kerk Naarden met een prachtige toespraak.
Hij blikte terug op de afgelopen 75 jaar en stelde dat ‘de Nederlandse Händelvereniging zich in die periode heeft bewezen als een uitmuntend muziekgezelschap, dat- hoe knap- bestaat uit amateurs, maar lof oogst in binnen- en buitenland. ….Kwaliteit en plezier gaan perfect samen….De toegevoegde waarde van de vereniging aan de culturele rijkdom van de gemeenschap heeft het college van burgemeesters en wethouders doen besluiten om de Händelvereniging bij dit jubileum de bronzen erepenning van Gooise Meren uit te reiken.’

Voorzitter Jan van Berkel nam namens de Händelvereniging blij verrast de erepenning met oorkonde in ontvangst.